Ātrie kredīti internetā bez reģistrācijas maksas

Spread the love

Ātro kredītu noformēšana ir kļuvusi ātra un viegla, lielākoties pateicoties tam, ka pieteikšanās un reģistrācija aizdevuma saņemšanai ir iespējama internetā. Taču, tā kā tā ir neklātienes reģistrācija un aizdevējs nevar bīt pilnībā drošs par Jūsu identitāti, daudzās aizdevēju vietnēs ir ieviestas papildus drošības procedūras, tostarp reģistrēšanās maksa, informācija par ieņēmumiem un darba vietu, kā arī sasaiste ar kredītvēstures datiem, lai pārliecinātos gan par aizņēmēja datu patiesumu, gan iespējām atdot kredītu.

Kādi ir papildus izdevumi, lai saņemtu ātro kredītu?

Lai gan ātro aizdevumu noformēšana tiek reklamēta, kā bezmaksas procedūra, vairumā gadījumu tiek pieprasīta reģistrēšanās maksa, kas ļauj sasaistīt aizdevuma pieteikumu ar Jūsu bankas kontu, pārliecinoties, ka aizņēmējs ir tā pati persona, kurai piesaistīts norādītais bankas konts, tādējādi aizdevējs var atkārtoti pārliecināties, vai aizdevumu nenoformē krāpnieki un viltvārži. Reģistrācijas maksa parasti ir simboliska un vairāk kalpo, kā papildus drošības procedūra, nevis komisijas maksa. Tā sniedz papildus drošību, ka uzrādītais bankas konts ir norādīts pareizi un aizdevums netiks kļūdaini aizskaitīts uz citas personas kontu. Ja tiek noformēts kredīts internetā, ir ļoti svarīgi pārdomāt visus riskus un drošības pasākumus, jo tas ir gan aizdevēja, gan kredītņēmēja interesēs.

Vai iespējams izvairīties no reģistrācijas maksas, piesakot kredītu?

Galvenokārt no šīs reģistrācijas maksas var izvairīties tikai gadījumos, ja dodaties pie aizdevēja personīgi un noslēdzat līgumu kādā no aizdevēja filiālēm, taču klātienes filiāļu vai starpnieku, kā piemēram, pasta nodaļas, kas nodrošinātu līgumu noslēgšanu klātienē, nav daudz. Vairums aizdevēju aizņemšanās procesu ir digitalizējuši, piedāvājot reģistrāciju internetā, kā vienīgo pieteikuma veidu. Tādējādi reģistrēšanās maksa ir ieviesta visās ātro kredītu mājas lapās, saglabājot to, kā papildus autentifikācijas veidu, kas ļauj pārliecināties par datu patiesumu un personas identitāti, tāpēc tā tiek pieprasīta arī gadījumos, kad aizdevums tiek piedāvāts bez maksas.

Ja vēlaties izvairīties no šīs reģistrēšanās maksas, varat individuāli vērsties pie aizdevēja un meklēt citus veidus, kā apliecināt savu identitāti, iespējams, daži no aizdevējiem būs pretimnākoši un piedāvās citus risinājumus, taču pieredze rāda, ka reģistrēšanās maksa ir izdevīgākais, ērtākais un vieglākais veids, kā izvairīties no pārpratumiem un sarežģījumiem nākotnē.

Cik daudz jāmaksā par reģistrēšanos?

Vairumā gadījumu reģistrācijas maksa ir simboliska, visbiežāk tas ir viens cents, kas kalpo, kā simboliska maksa un nav paredzēta aizdevēja peļņas gūšanai, turklāt parasti tas ir vienreizēja prasība, ja noformēsiet aizdevumu pie šī aizdevēja atkārtoti, reģistrācijas maksa otrreiz netiks prasīta. Tomēr pie dažiem aizdevējiem varat saskarties ar lielākām reģistrācijas maksām, ja to tā paredz aizdevuma noformēšanas un izsniegšanas noteikumi. Tomēr, ja neesat gatavs maksāt aizdevēja noteikto summu, vienmēr varat salīdzināt pārējo aizdevēju piedāvājumus netcredit.lv, lai izvēlētos sev piemērotāko un pieņemamāko maksu, vai izvēlēties mājas lapas, kurās tiek piedāvāti visi ātrie kredīti internetā bez reģistrācijas maksas, taču ne vienmēr tā var būt labākā izvēle.

Par papildus izmaksām jārēķinās arī gadījumos, ja aizdevējs izmanto citas bankas pakalpojumus. Ja pārskaitījums tiek veikts starp dažādām bankām, tad iespējamas papildus komisijas maksas no bankas puses, vadoties pēc attiecīgas bankas pakalpojumu cenrāža. Tādos gadījumos viens cents var pārvērsties arī četrdesmit un vairāk centos, atkarībā no tā, kurā no bankām ir reģistrēts Jūsu konts. Tomēr vairums aizdevēju savstarpējiem norēķiniem piedāvā vairākus kontus populārākajās Latvijas bankās, tādējādi ļaujot izvēlēties izdevīgāko un piemērotāko no tiem. Piemēram, ja ikdienā izmantojat Swedbank pakalpojumus, tad varat izvēlēties aizdevēja Swedbank kontu, bet, ja esat SEB bankas klients, tad ātrākiem, lētākiem un ērtākiem norēķiniem varat izmantot aizdevēja SEB bankas kontu. Tādējādi gan izvairīsieties no papildus bankas komisijas maksām, gan arī nodrošināsiet sev ātrāku aizdevuma saņemšanu.

Ko darīt, lai izvairītos no šīm papildus izmaksām?

No reģistrācijas maksas ir iespējams izvairīties, vēršoties pie kāda no aizdevējiem, kas to neprasa, vai dodoties noformēt kredītu uz kādu no filiālēm klātienē, taču, pieredze rāda, ka simboliskās reģistrācijas maksas nosūtīšana aizdevējam atmaksājas un ļauj izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem vēlāk. Tas pasargā aizņēmēju no krāpniekiem, ļauj saņemt aizdevumu bez starpgadījumiem un kalpo, kā garantija, ka kāds necenšas noformēt aizdevumu uz Jūsu vārda bez Jūsu piekrišanas. Tā kā aizdevumi tiek slēgti neklātienē, ar interneta starpniecību, gan aizdevēja, gan aizņēmēja pienākums ir ievērot visus drošības pasākumus, lai izvairītos no krāpnieciskām situācijām, tādējādi ir pat vēlams vērsties pie aizdevēja, kas pieprasa reģistrācijas maksu, jo tas norāda, ka aizdevējs rīkojas pārdomāti un atbildīgi.

No reģistrēšanās maksas iespējams izvairīties arī gadījumos, ja esat reģistrēts aizdevēja datu bāzē jau iepriekš, piesakoties vai saņemot kredītu iepriekš. Vairums aizdevēju reģistrēšanās maksu prasa tikai pie pirmā aizdevuma noformēšanas, pēc tam atkārtota datu pārbaude nav nepieciešama. Tādējādi, ja vēlaties izvairīties no reģistrācijas maksas vai arī Jums nav kontā pietiekoši līdzekļu, lai segtu reģistrēšanas maksu, tad varat vērsties pie kāda no aizdevējiem, ar kuriem esat sadarbojies jau iepriekš.

Tomēr jārēķinās, ka reģistrācijas maksa nenodrošina aizdevuma saņemšanu, ātrajiem aizdevumiem tā kalpo tikai, kā identifikācijas līdzeklis. Arī pēc reģistrācijas maksas saņemšanas aizdevējs ir tiesīgs atteikt aizdevuma izsniegšanu. Bet, ja izlemjat par labu kādam no aizdevējiem un vēlaties noformēt kredītu internetā, vienmēr salīdziniet piedāvājumus un ievērojiet, vai pieprasītā reģistrēšanas maksa ir atbilstoša aizdevuma summai, vai aizdevuma procenti ir samērīgi un izdevīgi, kā arī noteikti pārliecinieties par aizdevēja reputāciju, sadarbības noteikumiem un soda procentiem, jo dažkārt sākotnēji izdevīgākais aizdevējs, piemēram, kāds, kas piedāvā aizdevumu bez reģistrācijas maksas vai procentiem, ne vienmēr var izrādīties godīgākais un drošākais no kredītdevējiem.

Comments are closed.