5 fakti, kas jāzina par nerūsējošā tērauda caurulēm

Spread the love

Ja vien jūs neesat metāla maestro, jūs, iespējams, nezināt visu par metālu sakausējumiem un to īpašībām. Un no oglekļa tērauda līdz čugram līdz nerūsējošam tēraudam ir vairāki materiāli, no kuriem izvēlēties, kad runa ir par hidraulisko, pneimatisko vai citu rūpniecisko projektu caurulēm. Izvēloties kādu materiālu vislabāk par darbu, kāpēc ne svērt metāla un tā īpašību priekšrocības un mīnusus?

Bet, pirms jūs kļūstat satriekti ar sakausējuma pakāpēm un ķīmiskajām īpašībām, ļaujiet mums palīdzēt jums organizēt savas domas ar dažiem faktiem, kas jāzina par nerūsējošā tērauda caurulēm.

 

  1. Stiprība un plastika: nerūsējošais tērauds nodrošina lielāku izturību un augstākas mehāniskās īpašības nekā citās cauruļu iespējas, ieskaitot oglekļa tēraudu un čuguna caurules. Pat augstās temperatūrās nerūsējošā tērauda caurules saglabā augstu stiepes izturību un izturību pret strāvu. Un tā kā nerūsējošais tērauds ir tikpat spēcīgs, kā tas ir, nerūsējošā tērauda caurulītes sienas var būt plānākas, un tas arī nodrošina lielāku plakanību.
  2. Izturība: pateicoties tā hroma, niķeļa un molibdēna sastāvam, nerūsējošā tērauda caurules sniedz ievērojami lielāku pretestību korozīviem elementiem, oksidāciju, eroziju un augsto temperatūru nekā lielākajā daļā citu metāla cauruļu. Un tāpēc, ka tā ir izturīga pret korozīviem elementiem, piemēram, tiem, kas bieži atrodas jūras ūdens vidē, nerūsējošā tērauda caurules ir visaugstākā izvēle kuģu būvei un jūras lietošanai.
  3. Siltuma apstrādājamība un metināšanas iespējas: Daži no nerūsējošā tērauda sakausējumiem, piemēram, 410, ir termiski apstrādājami. Tas var būt noderīgi, ja nerūsējošā tērauda caurulītes ir jāmaina, lai sasniegtu noteiktas fizikālās vai ķīmiskās īpašības. Atsevišķas nerūsējošā tērauda loksnes var viegli metināt dažādās formās un izmēros.
  4. Daudzpusība: Nerūsējošā tērauda caurules strādā plašā pielietojuma klāstā, pateicoties tā izturībai, plastika, izturībai, izturībai pret koroziju un zemāku berzes koeficientu.
  5. Rentabilitāte. Viens no vispievilcīgākajiem ieguvumiem hidrauliskajiem un pneimatiskajiem nozares profesionāļiem ir tas, ka nerūsējošā tērauda caurules izmaksā mazāk, lai uzturētu un ilgtermiņā varētu ietaupīt naudu.

Tātad nerūsējošā tērauda caurules ir labākais darba kandidāts? Ja tā ir, jūs varat arī iegūt mieru, ka jūs vienlaikus atbalstāt ilgtspējīgāku vidi. Nerūsējošā tērauda caurules ir 100% pārstrādājamas un nerada piesārņojumu.

Comments are closed.