Auto līzings – palīgs, iegādājoties jaunu transportlīdzekli!

Spread the love
Auto līzings

Pavasaris tuvojas un Tu ziemas periodā esi iekrājis naudu, bet ar to vien nepietiek, lai iegādātos sen gribētu automašīnu? Tā gadās ne vienam vien, tāpēc radīts izdevīgs aizņēmumu veids – auto līzings, ar kura palīdzību iespējams saņemt trūkstošo naudu un jau pavisam ātri baudīt pārvietošanos ar vēlamo jauno auto. Taču, lai nenāktos pārmaksāt, atdodot naudu aizdevējam, ir nepieciešams gudri izvēlēties aizdevēju. Kā to darīt vienkāršāk? Lasi rakstu un noskaidro tā turpinājumā!

Auto līzings visiem aizdevējiem nav vienāds. Atšķiras dažas svarīgas pazīmes gan kredīta saņemšanai, gan atmaksai. Par visu svarīgāko, kas Tev jāzina saistībā ar auto līzingu un aizdevēju izvēli, uzzini rakstā!

Auto kredīts un auto līzings – kāda atšķirība?

Lai nenāktos piedzīvot neplānotas situācijas, atmaksājot aizdevumu, jo ticis izvēlēts nepareizs kredīta veids, jāizprot, kāda ir to atšķirība. Šķietami līdzīgajiem auto kredītiem un auto līzingiem ir vairākas būtiskas atšķirības. Kas raksturo katru no tiem?

 1. Piemērotība. Galvenā atšķirība ir aizņēmumu piemērotībai. Auto līzings lielākoties piemērots jaunu mašīnu iegādei, savukārt auto kredītu izvēlas klienti, kuri paredzējuši lietotas mašīnas iegādi.
 2. Apmēri. Ņemot vērā, ka līzings ir paredzēts jaunu mašīnu iegādei, arī kredītlimits šādam aizdevumam ir lielāks, nekā tas ir ierasts auto kredīta gadījumā.
 3. Pirmā iemaksa. Ar pirmo iemaksu, kas mērāma 5-15% apmērā no aizņēmuma, ir jārēķinās, ja esi devis priekšroku auto līzingam, bet, izvēloties auto kredītu, pirmā iemaksa nav jāveic.
 4. Īpašnieks. Būtiska atšķirība ir arī tajā, kam pieder automašīna, kad tiek ņemts konkrēts aizdevums. Ja iegādāsies automašīnu, iegūstot līdzekļus ar auto līzinga palīdzību, transportlīdzeklis piederēs kredītdevējam, bet auto kredīta gadījumā – kredīta ņēmējam.

Bet kādu veidu auto līzingi ir pieejami? Lasi raksta turpinājumā!

Auto līzings dažādiem cilvēkiem

Cik cilvēku, tik situāciju, tāpēc auto aizdevums ir pieejams dažādās situācijās. Eksistē, piemēram:

 • auto līzings parādniekiem, kas nozīmē, ka arī ar sliktu kredītvēsturi ir iespējams saņemt šādu aizdevumu, taču ne visi aizdevēji šādu iespēju piedāvā;
 • auto līzings bez pirmās iemaksas, kas arī ir raksturīgi tikai dažiem aizdevējiem, jo lielākoties ar pirmo iemaksu līzinga gadījumā ir jārēķinās;
 • Auto līzings stundas laikā – jā, arī tādi ir pieejami. Ja esi iesniedzis pieteikumu uz auto līzignu kredītdevēja darba laikā, pastāv iespēja saņemt naudu jau stundas laikā, bet tas atkarīgs no aizdevēja noteikumiem.

Bet kā zināt, kurš ir izdevīgākais auto līzings pie kāda kredītdevēja un kā salīdzināt piedāvājumu? Lasi raksta noslēgumā!

Salīdzini aizdevējus Lendeeno.com!

Lai ietaupītu laiku un ātri salīdzinātu lielākos aizdevējus, kas pārstāv nebanku sektoru, izveidots internetā bez maksas pieejams rīks, ar kura palīdzību pavisam vienkārši iepazīties ar piedāvājumu. Viens no šādiem rīkiem atrodams Lendeeno.com mājaslapā. Kā šādā veidā salīdzināt aizdevējus?

 1. Kad atvērta mājaslapa, nepieciešams izvēlēties vēlamo sadaļu, šajā gadījumā “Auto līzinga” sadaļu.
 2. Tad nepieciešams atzīmēt vēlamās aizdevuma iezīmes, piemēram, aizdevums ar sliktu kredītvēsturi.
 3. Rīkā jānorāda arī vēlamais līzinga laiks un un apjoms.
 4. Jāsalīdzina rezultāts un jāiepazīstas ar to, ko piedāvā aizdevēji. 

Ja esi nolēmis, ka auto līzings nepieciešams, atceries – tas ir svarīgs lēmums, kas uzliek lielu finansiālo slogu, tāpēc būtiski ir gudri izvēlēties aizdevēju. Lai nenāktos vēlāk sastapties ar nevēlamiem kredīta atmaksas noteikumiem un saprast, ka kāds cits aizdevējs tomēr piedāvājis izdevīgākus atmaksas nosacījumus, ienāc Lendeeno.com un salīdzini aizdevējus bez maksas!

Comments are closed.